خانه » استان‌ها » استاندار جدید تهران معارفه شد
  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - 2021 19 October

استان‌ها // 13 اکتبر 2021  ,  20:18  // کد خبر : 64056
استاندار جدید تهران معارفه شد

«محسن منصوری» که روز یکشنبه هفته جاری رای اعتماد هیات دولت را دریافت کرده بود، ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور وزیر کشور به عنوان یکی از جوان‌ترین استانداران کشورمان معارفه و جایگزین "انوشیروان محسنی بندپی" شد.

«محسن منصوری» که روز یکشنبه هفته جاری رای اعتماد هیات دولت را دریافت کرده بود، ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور وزیر کشور به عنوان یکی از جوان‌ترین استانداران کشورمان معارفه و جایگزین “انوشیروان محسنی بندپی” شد.

به گزارش راوی امروز، محسن منصوری عصر چهارشنبه در مراسم معارفه خود گفت: استان تهران با ۱۴ میلیون جمعیت دارای ظرفیت های مختلف است و در گام دوم انقلاب باید از این ظرفیت نهایت استفاده را برد.

وی ادامه داد: یک رویکرد مهم مدیریتی گام دوم انقلاب یک مدیریت پرتحرک در حضور در میدان و مردم است و از این ابزار و ماموریت مهم مدیریتی باید مشکلات را مرتفع کرد.

استاندار تهران ادامه داد: باید میز خدمت را در حاشیه مردم، در بین مردم و در شهرستان ها مستقر کنیم و هم پراکنی در بین ارکان اجرایی را باید از بین ببریم.

وی با بیان اینکه مشکلات استان را باید در داخل مرتفع کنیم گفت: با ابتکار خلاقانه و جامعه دانشگاهی باید این مشکلات را حل کنیم.

منصوری به عنوان نخستین استاندار تهران در دولت آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، متولد خرداد ۱۳۶۳ در شهرستان ورامین و دارای مدرک کارشناسی مکانیک (گرایش ساخت و تولید) از دانشگاه شهید رجایی تهران و کارشناسی ارشد مدیریتی آموزشی از دانشگاه تهران است.

وی پیش از این عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره بنیاد علوی و مدیرعامل و عضو مؤسس و هیات مدیره بنیاد کرامت آستان قدس رضوی بوده است.

در سابقه کاری استاندار جوان تهران، مشاور نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ورامین، مشاور استاندار تهران، معاون حوزه وزارتی وزارت آموزش و پرورش و مدیر دفتر همکاری های وزارت آموزش و پرورش و حوزه های علمی و دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور به چشم می خورد.

«انوشیروان محسنی بندپی» استاندار قبلی تهران از روز ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۷ به عنوان سکاندار این استان انتخاب شده بود.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار