خانه » استان‌ها » نرخ جدید کرایه آژانس‌های اتومبیل شهرستان ورامین در سال ۱۴۰۰
  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - 2021 12 May

استان‌ها // 2 می 2021  ,  17:52  // کد خبر : 60565
ابوطالب شیرکوند خبر داد: نرخ جدید کرایه آژانس‌های اتومبیل شهرستان ورامین در سال ۱۴۰۰

رئیس اتحادیه مشاوران املاک، نمایشگاه‌داران اتومبیل، وانت‌بارها، پارکینگ‌ها و آژانس‌های کرایه شهرستان ورامین، نرخ جدید کرایه صنف آژانس‌های اتومبیل شهرستان ورامین در سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک، نمایشگاه‌داران اتومبیل، وانت‌بارها، پارکینگ‌ها و آژانس‌های کرایه شهرستان ورامین، نرخ جدید کرایه صنف آژانس‌های اتومبیل شهرستان ورامین در سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش راوی امروز، ابوطالب شیرکوند درجمع خبرنگاران گفت: به استناد بند ۱۰ جلسه ۳۶۱ کمیسیون نظارت شهرستان ورامین که ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ تشکیل شد، نرخ کرایه‌های داخلی شهر ورامین آژانس‌ها از ۱۱ هزار به ۱۴ هزار تومان تغییر یافت.

وی افزود: محدوده شهر ورامین از شمال، انتهای کلاته کمربندی و میدان بسیج، از جنوب انتهای شهرک رضی، از شرق تا انتهای خیابان دانشگاه آزاد و از غرب میدان ولیعصر(عج) تعیین شده است.

رئیس اتحادیه آژانس‌های کرایه شهرستان ورامین یادآور شد: برای محدوده منطقه شهری خیراباد نیز کرایه داخلی ۱۱ هزار تومان تعیین شد که درمحدوده شمالی به روستای خورین، در محدوده جنوبی به خط آهن، شهرک مدرس و خیرآباد، در محدوده شرقی به میدان ولیعصر و در محدوده غربی نیز به میدان کفن پوشان منتهی می‌شود.

وی در خصوص مسیرهای خارج از شهر گفت: برای مسیرهای عادی خارج از شهر ورامین ۱۴ هزار تومان به علاوه بعد مسافت و ۱۳۰۰ تومان مازاد و برای مسیرهای ناهموار خاکی و سنگلاخ نیز ۱۴۰۰۰ تومان بعلاوه بعد مسافت و ۱۷۰۰ تومان مازاد تعیین شده است.

شیرکوند، نرخ کرایه توقف وسیله نقلیه برای هر ساعت را ۱۵ هزار تومان و نرخ کرایه در اختیار وسیله نقلیه در محدوده شهر را برای ساعت اول ۲۵ هزار تومان و برای ساعات بعدی، هر ساعت ۱۸ هزار تومان اعلام کرد.

وی با اعلام این‌که نرخ برگشت سرویس‌ها نصف هزینه رفت است، صدور فاکتور برای مشتریان توسط آژانس‌ها را الزامی دانست و گفت: هزینه اضافه‌بار و حجم اضافی نیز با توافق طرفین محاسبه می‌شود.

شیرکوند خاطرنشان کرد: در شش ماهه اول سال، از ساعت ۲۲ به بعد و در شش ماهه دوم سال از ساعت ۲۱ به بعد، میزان ۲۰ درصد به کل کرایه‌های اشاره شده، اضافه می‌شود.

رئیس اتحادیه آژانس‌های کرایه شهرستان ورامین در پایان تصریح کرد: مردم عزیز برای هرگونه شکایت در خصوص تخلف آژانس‌ها، با شماره تلفن‌های ۳۶۲۵۵۰۷۰ و ۳۶۲۵۸۳۸۹ اتحادیه و هم‌چنین شماره تلفن‌های ۳۶۲۸۰۶۷۶ و ۳۶۲۵۹۱۱۱ بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان، یا شماره ۱۲۴ ستاد خبری اداره صنعت. معدن و تجارت شهرستان ورامین تماس بگیرند.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار