خانه » استان‌ها » راه‌اندازی ایستگاه رایگان دوچرخه پارک ولیعصر(عج) قرچک برای شهروندان
  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 24 January

استان‌ها // 13 ژانویه 2021  ,  14:21  // کد خبر : 58895
اسفندسر خبر داد: راه‌اندازی ایستگاه رایگان دوچرخه پارک ولیعصر(عج) قرچک برای شهروندان

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قرچک از راه‌اندازی ایستگاه دوچرخه در مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی ولیعصر(عج) قرچک برای استفاده رایگان شهروندان خبر داد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قرچک از راه‌اندازی ایستگاه دوچرخه در مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی ولیعصر(عج) قرچک برای استفاده رایگان شهروندان خبر داد.

به گزارش راوی امروز، محمد اسفندسر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری قرچک در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری در میان شهروندان و همچنین در جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر در بوستان‌ها، ایستگاه دوچرخه را در مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی ولیعصر(عج) مستقر کرده است.

وی توسعه ورزش و استفاده شهروندان از دوچرخه را یکی از اهداف و اقدامات مهم مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: در راستای ارتقای امکانات ورزشی در بوستان‌ها، مدیریت شهری قرچک اقدام به احداث پیست دوچرخه‌سواری به طول ۸۰۰ متر و استقرار ایستگاه دوچرخه در مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی ولیعصر(عج) کرده است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قرچک با اشاره به این‌که در حال حاضر ۲۰ دستگاه دوچرخه جهت استفاده شهروندان در ایستگاه دوچرخه این پارک مهیا شده است، افزود: شهروندان قرچکی می‌توانند با مراجعه به ایستگاه دوچرخه در این پارک و ارائه کارت ملی و شناسنامه، به‌صورت رایگان از امکانات پیست دوچرخه‌سواری بهره‌مند شوند.دیدگاه ها :