خانه » استان‌ها » جشنواره تئاتر مجازی در ورامین برگزار می‌شود
  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 25 January

استان‌ها // 2 آگوست 2020  ,  09:08  // کد خبر : 54592
جشنواره تئاتر مجازی در ورامین برگزار می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین گفت: به منظور ایجاد شور و نشاط در جمع خانواده‌ها و شناسایی استعدادهای هنری، جشنواره تئاتر مجازی در ورامین برگزار می‌شود.

به گزارش راوی امروز،‌ طاهر طاهری روز یکشنبه گفت:با توجه به شرایط ویژه جامعه ناشی از شیوع ویروس کرونا و نیاز جامعه به شور و نشاط، جشنواره تئاتر مجازی ورامین برگزار می‌شود.
وی افزود: این جشنواره در دو موضوع آزاد و عزاداری محرم در شرایط کرونایی توسط انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین و در حوزه سه شهرستان ورامین، قرچک و پیشوا برگزار می‌گردد.
این مقام در زمینه، شرایط شرکت در این جشنواره گفت: حداکثر بازیگران حاضر در هر تئاتر مجازی ۲ نفر و مدت زمان اجرای آن حداکثر ۲۰ دقیقه است که در طول اجرای نمایش باید اصول بازیگری، کارگردانی، نشاط، طبیعی بودن کار و صحنه مناسب رعایت شود.
طاهری اظهار کرد: شرکت کنندگان باید از کل زمان اجرای تئاتر به صورت افقی با استفاده از تلفن همراه و یا دوربین فیلمبرداری کرده و فیلم تهیه شده را با استفاده از پیام رسان واتساپ به شماره ۰۹۳۶۶۳۹۴۲۴۷ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی افزود: شرکت کنندگان تا ۱۵ مرداد ماه فرصت دارند که ایده و یا متن نمایشنامه خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده و حداکثر تا ۳۱ مردادماه، فیلم نمایش خود را ارسال کنند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین گفت: نیمه اول شهریور ماه نتیجه نخست بازبینی اعلام می‌شود.
وی گفت: به نفرات اول تا سوم کارگردانی و بازیگری لوح تقدیر و جوایز نقدی اهداء خواهد شد.دیدگاه ها :