خانه » استانها » بازار ورامین آرام و تمامی مایحتاج مردم به اندازه کافی موجود است
  • دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - 2020 30 March

استانها // 26 مارس 2020  ,  10:03  // کد خبر : 50590
بازار ورامین آرام و تمامی مایحتاج مردم به اندازه کافی موجود است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین گفت: بازار ورامین آرام بوده و تمامی مایحتاج عمومی به اندازه کافی در شهرستان وجود دارد و به هیچ عنوان کمبودی در کالاهای مورد نیاز مردم وجود ندارد.

به گزارش راوی امروز، حسن میرزایی روز چهارشنبه اظهار کرد: کلیه کالاهای مورد نیاز مردم و مایحتاج عمومی در فروشگاه‌های شهرستان به میزان کافی وجود دارد و هیچ‌گونه کمبودی در سطح شهرستان وجود ندارد.

وی اظهار داشت: تأمین کالاهایی مانند گوشت مرغ به اندازه‌ای بوده که حتی قیمت آن پائین‌تر از مرغ تنظیم بازار آمده و نیازی به توزیع این کالا با نرخ تنظیم بازار وجود ندارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین افزود: به منظور تأمین میوه مورد نیاز مردم ورامین، ۳۰۰ تن پرتقال و ۱۵۰ تن سیب در نظر گرفته شده است که این میوه ها در ۹ جایگاه بین مردم توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به نیاز مردم و شرایط بازار، قیمت اعلام شده از سوی ستاد تنظیم بازار برای میوه شب عید کاهش یافت و هر کیلوگرم پرتقال ۵۵ هزار ریال و هر کیلوگرم سیب ۶۰ هزار ریال عرضه می‌شود.

وی گفت: هم اکنون میوه به اندازه کافی در سطح شهرستان وجود داشته و تفاوتی بین قیمت میوه دولتی و آزاد در واحدهای میوه‌فروشی وجود ندارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین افزود: در بازار گوشت قرمز نیز تمام نیازهای مردم به گوشت گوساله و گوسفندی تأمین شده و علاوه بر گوشت گرم، گوشت گوساله یخی طرح معیشت با قیمت هر کیلوگرم ۴۰ هزار ریال در ورامین توزیع می‌شود.

وی با اشاره به لزوم تعطیلی واحدهای غیرضروری در شهرستان ورامین گفت: با همکاری اصناف، کلیه واحدهای غیرضروری شهرستان تعطیل شده تا از حضور و اجتماع مردم در شهر به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار