خانه » استانها » عیدی کشوری هنرمندان موسیقی ورامین به مناسبت نوروز و اعیاد شعبانیه
  • دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - 2020 30 March

استانها, فرهنگی و هنری // 25 مارس 2020  ,  20:38  // کد خبر : 50585
تک آهنگ جدید/ عیدی کشوری هنرمندان موسیقی ورامین به مناسبت نوروز و اعیاد شعبانیه

تک آهنگ «ز عشقت بی‌قرارم» اثری با آهنگ‌سازی و نوازندگی کلارینت سعید اسماعیلی و خوانندگی همایون فروزش از هنرمندان ملی موسیقی شهرستان ورامین، به مناسبت نوروز 1399 و اعیاد بزرگ شعبانیه با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

به گزارش راوی امروز، تک آهنگ «ز عشقت بی‌قرارم»  اثری با آهنگ‌سازی و نوازندگی کلارینت سعید اسماعیلی و خوانندگی همایون فروزش از هنرمندان ملی موسیقی شهرستان ورامین، به مناسبت نوروز ۱۳۹۹ و اعیاد بزرگ شعبانیه با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

تک آهنگ «ز عشقت بی‌قرارم»  با مجوز شماره ۱۳۹۸-۳۰۴۴ اداره کل موسیقی وزارت ارشاد، با شعری از امیر خسرو دهلوی، تنظیم امین سالمی و بهنام شهرکی، با نوازندگی کلارینت سعید اسماعیلی و گیتار فیروز ویسان‌لو در استودیو پارت تهران، ضبط و میکس و مستر شده است.

این اثر موسیقیایی توسط «بیپ تونز» اولین فروشگاه دیجیتال موسیقی ایران منتشرشده که به همراه سایت «نواک» آن را برای علاقه‌مندان به‌صورت رایگان عرضه می‌کنند.

گفتنی است، سعید اسماعیلی که ۳۷ سال دارد، فعالیت موسیقیایی خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز کرده و عناوین مهمی هم‌چون مقام برگزیده کشوری آهنگ‌سازی در بخش موسیقی جشنواره ملی طلوع خرداد (سال ۱۳۹۴)، مقام برگزیده کشوری بخش رقابتی آهنگ‌سازی و تنظیم سومین جشنواره بین‌المللی موسیقی آواها و نواهای رضوی (سال ۱۳۹۷)، مقام برگزیده کشوری گروه موسیقی «قاصدک» به آهنگ‌سازی و نوازندگی و سرپرستی وی در سه دوره از جشنواره بین‌المللی موسیقی آواها و نواهای رضوی در بخش ردیف دستگاهی (سال‌های ۹۴، ۹۵ و ۹۷)، مقام اول گروه موسیقی قاصدک به آهنگ‌سازی و نوازندگی و سرپرستی وی در جشنواره موسیقی شب‌های موسیقی استان تهران (سال ۱۳۹۳)، گروه برگزیده کشوری «قاصدک» به آهنگ‌سازی و نوازندگی و سرپرستی وی در سومین دوره جایزه ادبی و هنری محتشم (سال ۱۳۹۴) و را کسب کرده است.

همایون فروزش نیز که ۲۸ سال دارد، به سازهای تنبک، ویولن و سنتور مسلط است و آواز سنتی ایرانی را از پدرش استاد علی‌اصغر فروزش آموخته است.

وی به‌عنوان خواننده گروه موسیقی «قاصدک»، به همراه این گروه موفق به کسب عناوین بسیار و اجراهای کشوری و بین‌المللی شده که کسب مقام اول در جشنواره‌های بین‌المللی رضوی و محتشم و جشنواره شب‌های موسیقی استان تهران ازجمله این عناوین است.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار