خانه » استانها » خرید امتیاز تیم فوتسال دسته یک توسط شهرداری قرچک/ احداث بزرگترین شهربازی جنوبشرق استان
  • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 21 October

استانها // ۲۳ تیر ۱۳۹۸  ,  ۱۵:۳۲  // کد خبر : 38336
خرمی شریف خبر داد: خرید امتیاز تیم فوتسال دسته یک توسط شهرداری قرچک/ احداث بزرگترین شهربازی جنوبشرق استان

شهردار قرچک گفت: طی هماهنگی صورت گرفته با شورای اسلامی شهر، به زودی امتیاز تیم فوتسال دسته یک را خریداری و هواداران قرچکی را خوشحال خواهیم کرد.

به گزارش راوی امروز، نشست شهردار قرچک با اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.

محسن خرمی شریف در این نشست اظهار داشت: فرهنگسرای بزرگ شهر قرچک در زمینی به مساحت ۳۵ هزار متر مربع و با بنایی حدود ۳۰۰۰ متر مربع به زودی در شهر قرچک احداث می شود.

وی افزود: تا پایان این دوره سرانه فرهنگی و فضای سبز شهر قرچک به میزان قابل قبولی ارتقا پیدا خواهد کرد.

شهردار قرچک گفت: در خصوص زمین شهر بازی خلع ید گرفتیم و تا یکی دو ماه دیگر با مشارکت بخش خصوصی یزرگترین شهربازی جنوبشرق استان تهران و در خور شأن مردم قرچک ساخته خواهد شد.

وی افزود: در خصوص خرید امتیاز تیم فوتسال برای شهر قرچک رایزنی شده است و در آینده نزدیک با هماهنگی اعضای شورای اسلامی شهر، دل هواداران فوتسال قرچک را خوشحال خواهیم کرد.

موافقت شورای اسلامی قرچک  با خرید تیم فوتسال 

نوروزپور رئیس شورای اسلامی شهر قرچک گفت: این دوره مدیریت شهری قرچک، دوره طلایی خود را طی می کند و با وحدت و همکاری بین اعضای شورا و مجموعه شهرداری اقدامات بزرگی صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه تیم فوتسال باید در قرچک می ماند و این اتفاق شایسته شهر نبود، افزود: این موضوع با کم لطفی مسئولان استانی رقم خورد اما با خرید تیم دسته یک فوتسال دل جوانان شهر فوتسال خیز قرچک را شاد خواهیم کرد و اعضای شورای شهر نیز با این تصمیم موافق هستند.

سینما توسط شهرداری احداث شود

شیرنژاد عضو شورای اسلامی شهر با تأکید بر لزوم تفکیک آب شرب از فضای سبز، بیان کرد: خواستار ساخت سینما توسط شهرداری هستیم، اگر اداره ارشاد توان ساخت سینما ندارد زمین مربوطه را بازپس گیری کنید.

 

تقدیر از رشد چشمگیر فعالیت های عمرانی

محسن کهزادی عضو دیگر شورای اسلامی قرچک تصریح کرد: رشد ۴۰ درصدی بودجه شهری در سال ۹۷ و همچنین رشد چشمگیر فعالیت های عمرانی جای تشکر و قدردانی دارد.

وی با بیان اینکه کمربندی شمالی باید با جدیت پیگیری شود، افزود: با توجه به این زندگی آپارتمانی امروز، هر چه در توسعه فضای سبز فعالیت کنیم باز هم کم است.

وی گفت: درست است که تیم فوتسال علیرغم تلاش مسئولان در این شهر نماند ولی باید سریع تر تصمیم گیری کنیم تا زمان از دست نرود.

رضا سلگی یکی دیگر از اعضای شورا بیان کرد: باید ادامه کمربندی جنوبی به سمت دروازه قرآن جدی گرفته شود.

 ساخت سالن ورزشی بانوان و بازسازی محل دائمی نمایشگاه 

جباری عضو شورای شهر قرچک نیز گفت: با توجه به کمبود آب در منطقه و نحوه آبیاری چمن های بلوارهای سطح شهر از آب شرب خواستار حذف تدریجی چمن های بلوارها سطح شهر، پیگیری ساخت سوله ورزشی برای بانوان و بازسازی محل دائمی نمایشگاهای قرچک ضروری است و باید در اولویت شهرداری باشد.

 

 دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار