خانه » استانها » بازدید شهردار فرون آباد از روند پایانی مقبره شهدای گمنام و ساختمان آتش نشانی
  • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - 2019 14 October

استانها // ۱۸ تیر ۱۳۹۸  ,  ۱۵:۵۴  // کد خبر : 37988
بازدید شهردار فرون آباد از روند پایانی مقبره شهدای گمنام و ساختمان آتش نشانی

شهردار فرون آباد از روند پایانی احداث مقبره شهدای گمنام و ساختمان آتش نشانی شهر بازدید کرد و گفت: این دو پروژه مراحل نهایی را طی کرده و به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش راوی امروز، کوروش میرزایی در این بازدیدها اظهار داشت: با اشاره به اینکه این ساختمان در زمینی به مساحت ۶۵۰ مترمربع و با زیربنای۳۸۰ مترمربع شامل ساختمان اداری و آشیانه می باشد، اضافه کرد: با بهره‌برداری از این ساختمان، میزان سرانه خدمات شهری ارتقای قابل توجهی خواهد یافت و باعث تسریع در ارائه خدمات ایمنی و پیشگیری به شهروندان خواهد شد.

وی ضمن بررسی درصد پیشرفت این پروژه بر ضرورت تسریع در اجرا و اتمام هر چه سریعتر همراه با رعایت نکات فنی تاکیدکرد و اظهار داشت: ساختمان آتش نشانی با سرعت چشمگیری در حال اجرا می باشد که توسط حوزه فنی و عمرانی شهرداری نظارت می گردد.

شهردار فرون آباد در ادامه با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری تمام توان خود را به کار گرفته تا پروژه های در دست اجرا هر چه سریعتر به اتمام برسد، بیان داشت: در حال حاضر کار اتمام مقبره شهدا به اتمام رسیده و ساختمان نگهبانی، سرویس های بهداشتی و نصب برج های نوری انجام شده و محوطه سازی شامل جدول گذاری، اجرای سنگفرش، کاشت نهال و گل و گیاه در حال انجام می باشد.

وی افزود: ما خود را خدمتگزار مردم دانسته و خدمت رسانی و تلاش بی وقفه و بی منت در رفع مشکلات مردم شریف و فهیم را حق مسلم آنها می دانیم.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار