خانه » استانها » محورهای جنوبشرق استان تهران استانداردسازی می شود
  • چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - 2019 18 September

استانها // ۲۴ خرداد ۱۳۹۸  ,  ۱۱:۱۵  // کد خبر : 36396
تقی زاده: محورهای جنوبشرق استان تهران استانداردسازی می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از استانداردسازی علائم و تابلو های ایمنی در تمامی محورهای شهرستان ها و شهرهای استان به ویژه منطقه جنوبشرق خبر داد.

به گزارش راوی امروز، محمد تقی زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده با مدیرکل استاندارد استان تهران مقرر شد استانداردسازی تابلوها و علائم ایمنی در راه ها و محورهای بین شهرستان ها و شهرهای استان تهران استاندارد سازی شود.

وی افزود: در بازدید از از شهرستان های پیشوا، قرچک، ورامین و پاکدشت که به همراه مدیرکل راهداری استان تهران صورت گرفت مقرر شد تا اقدامات کوتاه مدت در خصوص راه های جنوب شرق استان تهران نظیر به‌سازی شانه خاکی، تعویض و نصب گارد ریل و به ویژه تعویض علائم و تابلوهای ایمنی استاندارد صورت گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران بیان کرد: روکش آسفالت، تعریض و اصلاح هندسی، نصب پل های هوایی و احداث تقاطع های غیر همسطح در شهرها و برخی راه های روستایی از برنامه های میان مدت این معاونت است.

وی افزود: با هماهنگی بین دو فرمانداری قرچک و پاکدشت مقرر شد نسبت به تعریض و آسفالت بین روستاهای جیتو قرچک به چیتو پاکدشت اقدامات فوری صورت گیرد.

تقی زاده تصریح کرد: در مسیر جوادآباد در شهرستان ورامین در برخی نقاط نیاز به جابه جایی تیرهای برق و اصلاح هندسی است که فرمانداری ورامین مأمور اجرای این طرح شد.

وی گفت: صورتجلسه مصوبات بازدید از منطقه جنوب شرق استان به دستگاه های استانی و شهرستانی ارسال می شود و این دستگاه ها موظف به ارائه گزارش های هفتگی از نحوه اقدامات خود هستند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران خاطرنشان کرد: وضعیت کمربندی پاکدشت_فرون آباد به دلیل کند بودن روند آزادسازی و تملک اراضی مطلوب نیست اما با تفاهم صورت گرفته با شرکتی که مسئولیت تملک اراضی این مسیر را به عهده گرفته امیدواریم که در ساخت این کمربندی تسریع شود.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار