خانه » استانها » آغاز عملیات خط کشی معابر شهر فرون آباد
  • چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - 2019 18 September

استانها // ۲۱ خرداد ۱۳۹۸  ,  ۲۱:۵۹  // کد خبر : 36195
میرزایی خبر داد: آغاز عملیات خط کشی معابر شهر فرون آباد

شهردار فرون آباد از آغاز عملیات خط کشی معابر این شهر خبر داد.

به گزارش راوی امروز، کوروش میرزایی شهردار فرون آباد با اعلام این خبر که در راستای ایمنی و نظم دهی به ترافیک شهر خط کشی معابر اصلی شهر در فاز اول آغاز شده است، افزود: هدف از خط کشی راهها منظم کردن حرکت وسایل نقلیه، آگاهی دادن استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آنها است.

وی با تاکید بر اینکه رنگ‌آمیزی و خط‌کشی معابر و خیابان‌ها علاوه ‌بر ایجاد زیبایی شهر، موجب کاهش تخلفات و تمکین رانندگان نسبت ‌به قوانین راهنمایی و رانندگی می شود، اضافه کرد: به منظور رفاه حال شهروندان در عبور و مرور مدیریت شهری اقدام به خط کشی محوری بلوار شهدای مدافع حرم در مرحله اول نمود.

 

جدول گذاری در مسکن مهر امین شهر فرون آباد

شهردار فرون آباد بیان داشت: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت های عمرانی در سطح شهر و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان، عملیات جدول گذاری و اصلاح نهر در مسکن مهر امین انجام پذیرفت.

وی تصریح کرد: در این راستا و با هدف ارتقای سطح بهداشت محیط زندگی و ایجاد رضایت شهروندان اقدام به جدول گذاری و اصلاح نهر در مسکن مهر امین به طول حدوداً ۶۰۰ متر و از نوع نهر ۶۰ با دهنه ۶۰ و در ۲ طبقه گردید.

وی تاکید کرد: اجرای جدول گذاری و اصلاح نهر در مسکن مهر امین در راستای هدایت آب های سطحی و بازگشایی و آزادسازی مسیر جهت رفاه حال و عبور و مرور ساکنین توسط مجموعه مدیریت شهری با سرعت در حال انجام می باشد و تسهیل در تردد و عبور و مرور، مناسب سازی پیاده رو و جداول از دیگر اهداف اجرای این طرح می باشد.

 

نصب و راه اندازی دستگاه عابر بانک در محل ساختمان شهرداری فرون آباد

میرزایی افزود: با همکاری و پیگیری مجدانه مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر و رئیس بانک ملی شعبه ابوریحان شهرستان پاکدشت پیگیر نصب و راه اندازی دستگاه خودپرداز در سطح شهر بودیم که خوشبختانه این مهم در محل ساختمان شهرداری راه اندازی و مورد استفاده شهروندان قرار گرفت.

وی تلاش بر تأمین خواسته های ساکنین شهر را امری واجب دانست و اضافه کرد: جهت استفاده هر چه بهتر شهروندان و با هدف امکان برداشت و نقل و انتقال وجوه مختلف بین بانکی و ایجاد شرایط رفاهی و آسایش شهروندان با نصب و راه اندازی این سامانه نیاز شهروندان برای اخذ وجه تا حد بسیار زیادی بر طرف خواهد شد.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار