خانه » اجتماعی و حوادث » فاجعه مسمومیت ۱۹شناگر تهرانی به خیر گذشت
  • چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - 2019 18 September

اجتماعی و حوادث // ۲۱ خرداد ۱۳۹۸  ,  ۱۲:۴۲  // کد خبر : 36164
فاجعه مسمومیت ۱۹شناگر تهرانی به خیر گذشت

شب گذشته رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از مسمومیت ۱۹ نفر به دلیل استشمام بخار اسید در استخری در منطقه نازی آباد خبر داد که بنا به گفته سخنگوی اورژانس تهران حال مسمومان ناشی از گاز کلر در استخر نازی‌آباد مساعد است.

 

به گزارش راوی امروز، شب گذشته رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از مسمومیت ۱۹ نفر به دلیل استشمام بخار اسید در استخری در منطقه نازی آباد خبر داد که بنا به گفته سخنگوی اورژانس تهران حال مسمومان ناشی از گاز کلر در استخر نازی‌آباد مساعد است.

فاجعه مسمومیت ۱۹شناگر تهرانی به خیر گذشت

سردار کیوان ظهیری در این باره گفت:

عصر روز گذشته ماموران کلانتری ۱۳۰ نازی آباد از طریق مرکز فوریت های پلیسی در جریان گازگرفتگی تعدادی شهروند در استخری قرار گرفتند که در سانس آقایان فعالیت داشت.

با حضور ماموران و بررسی های اولیه حکایت از آن دارد کارگران استخر در حال نظافت سرویس‌های بهداشتی با اسید بودند که بخار ناشی از آن از طریق مسیرهای هواکش وارد سالن استخر شد.

چهار نفر بین سنین ۳۰ تا ۳۵ سال و ۱۵ نفر از سنین ۷ تا ۲۰ سال دچار مسمومیت شدند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وضعیت مسموم شدگان از سوی پزشکان در حال تشخیص است و تحقیقات مقدماتی حسب دستور مقام قضایی از مدیر استخر در حال انجام است.

آخرین وضعیت ۱۹ نفری که در استخر مسموم شدند

محمد درآبادی، سخنگوی اورژانس تهران:

حدود ۱۹ نفر بر اثر نشت گاز کلر در یک استخر در جنوب تهران مسموم شدند که ۱۶ نفر از آنها به بیمارستان لقمان و ۳ نفر از آنها هم به بیمارستان بهارلو منتقل شدند.

در حال حاضر افراد مسموم شده در شرایط پایداری قرار دارند و برخی از آنها هم مرخص شدند.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار