خانه » استانها » مصرف تولیدات داخلی نیاز به فرهنگسازی دارد
  • پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 22 August

استانها // ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,  ۱۶:۳۱  // کد خبر : 34151
فرماندار ورامین: مصرف تولیدات داخلی نیاز به فرهنگسازی دارد

فرماندار ورامین گفت: رونق تولید به مشارکت و تعامل همه دستگاه هاي اجرايي و عموم مردم نياز دارد و به این منظور استفاده از توليدات داخلي بايد فرهنگ سازي شود.

حسین کاغذلو فرماندار ورامین در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی خیرآباد جنوبی ضمن قدردانی از زحمات و فعالیت مثبت مجموعه ها بیان داشت: هدف دولت تدبیر و امید حمایت از واحد های تولیدی می باشد ما نیز در شهرستان جهت رفع موانع و حمایت از واحد های تولیدی تمام توان و تلاش خود را بکار می بندیم.

فرماندار ورامین با تاکید بر توسعه اشتغال و تولید، اظهار کرد: حمایت از صنایع تولیدی علاوه بر ایجاد اشتغال باعث جذب سرمایه‌گذار در منطقه با توجه به نزدیکی به شهر تهران خواهد شد.

کاغذلو با اشاره به شعار سال (رونق تولید) اظهار داشت: در سال رونق تولید، رفع مشکلات صنعتگران و واحدهای تولیدی در اولویت است و باید حل شود، انتظار ما از مدیران ادارات این است که بیشترین تعامل را با واحدهای تولیدی داشته باشند و برنامه هایشان را تسهیل کنند تا واحدها با موانع کمتری مواجه شوند و بتوانند فعالیت هایشان را ادامه و توسعه دهند.

فرماندار با تاکید بر اینکه برای اجرای رونق تولید به مشارکت و تعامل همه دستگاه های اجرایی و عموم مردم نیاز است اظهار داشت: استفاده از تولیدات داخلی باید فرهنگ سازی شود.

در ادمه مدیران واحدهای تولیدی هم ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار و اعضای همراه به جهت توجه به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان و پیگیری برای رفع مشکل آنهابه بیان مسائل و مشکلات خود در زمینه های مختلف پرداختند وخواهان رفع این مسائل و مشکلات شدند.

فرماندار نیز درخصوص مسائل و مشکلات مطرح شده قول پیگیری و همکاری لازم را اعلام نمود.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار