خانه » استانها » جشن بزرگ کارگری در قرچک برگزار می‌شود/تجلیل از زحمات کارگران تلاشگر نمونه
  • پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 22 August

استانها // ۲۷ فروردین ۱۳۹۸  ,  ۱۷:۴۰  // کد خبر : 32570
خرمی شریف: جشن بزرگ کارگری در قرچک برگزار می‌شود/تجلیل از زحمات کارگران تلاشگر نمونه

شهردار قرچک از برگزاری جشن بزرگ کارگری باهدف تجلیل از کارگران زحمت‌کش و تلاشگر شهرداری قرچک در روز 11 اردیبهشت روز کارگر خبر داد.

به گزارش راوی امروز، محسن خرمی شریف در جلسه هماهنگی برگزاری جشن روز کارگر اظهار داشت: کارگران، نیروی محرکه هر نهادها و سازمان هستند و مجموعه مدیریت شهری قرچک لازم می‌داند با تقدیر از این عزیزان، گوشه‌ای از زحمات و سختی‌های کارگران را جبران نماید.

وی افزود: این جشن هم‌زمان با ۱۱ اردیبهشت روز کارگر و به‌پاس قدردانی از تلاش‌های کارگران زحمت‌کش مجموعه مدیریت شهری و باهدف اینکه کارگران در یک روز در کنار خانواده به خوشی سپری کنند این جشن برگزار می‌شود.

این مدیر شهری خاطرنشان کرد: هم‌زمان با روز جهانی کارگر، مراسم جشن بزرگ کارگری با حضور گسترده و پرشور کارگران در ورزشگاه هفت‌تیر برگزار خواهد شد و از تعدادی از کارگران تلاشگر نمونه تجلیل به عمل خواهد آمد.

خرمی شریف گفت: این جشن برای دومین بار با حضور هنرمندان و مجری مطرح کشور با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح برای خانواده‌های کارگران عزیز شهرداری با حضور مسؤولین شهرستان برگزار خواهد شد.

شهردار قرچک در پایان خاطرنشان کرد: مدیریت شهری قرچک همیشه سعی داشته است که در جهت رفاه حال کارگران تلاش کند و بنده به نوبه خود هر چه در توان داشته باشم برای این عزیزان که زحمات بسیاری جهت خدمت به مردم می‌کشند انجام خواهم داد.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار