خانه » استانها » تکمیل پروژه مهم بلوار ۳۵ متری امام خمینی (ره) فرون آباد در سال ۹۸
  • شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019 20 July

استانها // ۲۷ فروردین ۱۳۹۸  ,  ۱۷:۳۶  // کد خبر : 32567
میرزایی خبر داد: تکمیل پروژه مهم بلوار ۳۵ متری امام خمینی (ره) فرون آباد در سال ۹۸

شهردار فرون آباد گفت: اجرا و تکمیل پروژه مهم بلوار 35 متری امام خمینی (ره) در سال 98 در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

به گزارش راوی امروز، کوروش میرزایی در این رابطه اظهار داشت: اجرای موفق طرح‌های عمرانی در سال ۹۷ حاصل حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر از مدیریت شهری، تلاش مجموعه شهرداری و فضای همدلی، همراهی و صمیمیت کلیه کارکنان شهرداری و مشارکت شهروندان بوده است.

وی از اجرا و تکمیل پروژه مهم بلوار ۳۵ متری امام خمینی (ره) در سال ۹۸ خبر داد و گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، این پروژه در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

شهردار فرون آباد با بیان اینکه فضای شهر و ارتقای سطح خدمات شهری نیازمند تلاش، ارتباط و مشارکت شهروندان عزیز است، اضافه کرد: در همین راستا شهرداری در سال گذشته طرح های مهم عمرانی از قبیل اجرا خیابان ابوذر شرقی و خیابان ولیعصر(عج)، بلوار باغ بهشت، ولایت، شهدای گمنام و … را در حوزه ترافیک شهری انجام داده است.

وی در ادامه عنوان کرد: با پیگیری ها و تلاش های بسیار زیاد مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر و با جلسات و نشست های متعدد و رایزنی های صورت گرفته با مجموعه استانداری تهران و فرمانداری شهرستان پاکدشت و توافقات صورت گرفته در سال ۹۷، موفق به آزادسازی ۵۱۰۰ مترمربع از عرصه و ۱۷۰۰مترمربع از اعیان شرکت تهران سفالین که در طرح تعریض این بلوار قرار داشت، شدیم.

میرزایی خاطرنشان کرد:: خوشبختانه گام مهم و اساسی در راستای اجرای این پروژه مهم شهری و خدمت رسانی شایسته تر به شهروندان برداشته شد و امیدواریم با بهره برداری از این پروژه مهم وضعیت ترافیک و رفت و آمد شهروندان در سطح شهر به شرایط ایده آل و مطلوب برسد.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار