خانه » استانها » تقدیر و تشکر امام‌جمعه از اقدامات خوب شهردار قرچک
  • دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - 2019 20 May

استانها // ۲۰ اسفند ۱۳۹۷  ,  ۱۷:۴۴  // کد خبر : 32063
تقدیر و تشکر امام‌جمعه از اقدامات خوب شهردار قرچک

امام‌جمعه قرچک در دیداری که با شهردار داشت از اقدامات خوب وی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش راوی امروز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیلی امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه در شهرستان قرچک در دیدار با محسن خرمی شریف شهردار از اقدامات خوب وی در خصوص پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و دیگر حوزه‌ها تقدیر تشکر کرد.
وی در این دیدار از شهردار قرچک خواست که در سال ۹۸ با توجه به تصویب بودجه شهرداری توسط اعضای محترم شورای اسلامی شهر نگاه ویژه‌ای به خدمت‌رسانی به مردم ولایتمدار و شهیدپرور قرچک داشته باشد و از زحمات کارکنان شهرداری قرچک در سال ۹۷ تشکر کرد.
امام‌جمعه قرچک افزود: شهرداری نگاه ویژه به شعار سال جدید که توسط مقام معظم رهبری اعلام می‌شود داشته باشد و برای آخرین روزهای سال۹۷ اقدامات خوبی در جهت رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی انجام دهد.

محسن خرمی شریف شهردار قرچک نیز در این دیدار از پیگیری‌های مستمر امام‌جمعه دلسوز و محبوب شهرستان قرچک تقدیر کرد و افزود: ما هرچه در توان داشته باشیم جهت رفاه حال شهروندان و بخصوص خانواده‌های معظم شهدا انجام خواهیم داد.
وی افزود: در بودجه سال ۹۸ شهرداری با توجه به افزایش ۲۸ درصدی برنامه‌های خوبی در تمامی حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، ورزشی و … خواهیم داشت.
شهردار قرچک تصریح کرد: ما هرچه در توان داشتیم در اجرای پروژه‌ها و دیگر اقدامات انجام دادیم و این اقدامات با حمایت همه‌جانبه امام‌جمعه، فرماندار، اعضای شورای شهر و دیگر مسؤولین شهرستان محقق شد.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار