خانه » استانها »  ۲۰ هزار اصله نهال در نهضت درختکاری قرچک کاشته می‌شود
  • دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - 2019 20 May

استانها // ۱۹ اسفند ۱۳۹۷  ,  ۱۲:۳۰  // کد خبر : 32055
محسن خرمی شریف:  ۲۰ هزار اصله نهال در نهضت درختکاری قرچک کاشته می‌شود

شهردار قرچک گفت: به مناسبت هفته درختکاری و در طرح نهضت درختکاری 20 هزار اصله نهال در شهر قرچک کاشته می‌شود.

به گزارش راوی امروز،  محسن خرمی شریف در مراسم درختکاری در پارک جنگلی زیباشهر که با حضور احمد طاهری سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و دیگر مسؤولین برگزار شد، اظهار داشت: از ۱۵ الی ۲۱ اسفندماه به نام هفته منابع طبیعی و روز درختکاری نام‌گذاری شده است و در این هفته شهرداری قرچک با کاشت نهال و گل‌های فصلی به استقبال بهار می‌رود.
وی افزود: هدف از کاشت و توزیع نهال در بین مردم احیاء منابع طبیعی است و در این زمینه مدیریت شهری قرچک تمام تلاش خود را در راستای حفظ و صیانت از این فضای سبز و بخصوص درختان به کار خواهد گرفت.
این مدیر شهری تصریح کرد: انتظار داریم تا مردم خوب قرچک فرهنگ دوستی با طبیعت را ترویج دهند چراکه توسعه فضای سبز و درختکاری نیازمند مشارکت و همکاری همه‌جانبه شهروندان است.
خرمی شریف بیان داشت: به مناسبت هفته درختکاری و در راستای توسعه فضای سبز و حفظ آن کاشت ۲۰ هزار اصله نهال درخت در قرچک با حضور احمد طاهری سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، فرماندار، امام‌جمعه، اعضای شورای شهر و دیگر مسؤولین شهرستان آغاز شد.
شهردار قرچک در پایان خاطرنشان کرد: کاشت نهال و ایجاد فضاهای سبز تأثیر به سزایی در کاهش آلودگی در این منطقه دارد و افزایش سرانه فضای سبز یکی از برنامه‌های مهم شهرداری قرچک است .دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار