خانه » استانها » دیدار با مادر شهید حسین شاهسون
  • پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - 2019 18 July

استانها // ۲۳ بهمن ۱۳۹۷  ,  ۱۷:۵۳  // کد خبر : 31242
دیدار با مادر شهید حسین شاهسون

معاون استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با مادر شهید حسین شاهسون دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش راوی امروز، نعمت الله ترکی به همراه حسین کاغذلو فرماندار، حامد رستمی مشاور امور ایثارگران فرمانداری، محمد ولایت رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان و حسین دهقان شهردار ورامین، روز سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ در حاشیه کلنگ زنی و افتتاح پروژه های شاخص این شهرستان با مادر شهید شاهسون دیدار کردند.

معاون استاندار تهران در این دیدار گفت: دیدار و سرکشی به خانواده شهدا وظیفه همه مسئولان و معنویتی که در دیدار با خانواده شهدا وجود دارد، غیرقابل وصف است.

وی افزود: مقاومت و ایستادگی مادران شهدا در تقدیم فرزندان خود به انقلاب برای کسی پوشیده نیست چراکه هر عزیزان خود گذاشتند تا نظام و ارزش‌های والای نظام آسیب نبیند.

ترکی خاطرنشان کرد: مسئولان در رسیدگی به مشکلات خانواده‌های شهدا اهتمام ویژه داشته باشند و مشکلات این خانواده‌ها باید خارج از پروسه مرسوم اداری و خارج از نوبت بررسی و رسیدگی شود.

مادر شهید حسین شاهسون در جواب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در خصوص اینکه «چه توقعی از مسئولین دارید»؟ گفت: توقعی ندارم؛ همین که از ما یادی می کنید ممنونم و برای شما و همه مسئولان نیز دعا می کنم.

لازم به ذکر است، شهید حسین شاهسون در سال ۶۳ در شرق دجله بر اثر اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت نایل آمد و پیکر این شهید در امامزاده هادی ورامین به خاک سپرده شد.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار