خانه » استانها » ایجاد تحول عظیم در نگرش مدیریتی به جوانان در دولت تدبیر و امید
  • پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - 2019 18 July

استانها // ۲۱ بهمن ۱۳۹۷  ,  ۱۹:۵۵  // کد خبر : 31112
ایجاد تحول عظیم در نگرش مدیریتی به جوانان در دولت تدبیر و امید

سرپرست فرمانداری شهرستان پیشوا با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر به کارگیری جوانان در بخش های مدیریتی، گفت: در حال حاضر شاهد ایجاد تحول عظیم در نگرش مدیریتی به جوانان در سطح کشور هستیم.

به گزارش راوی امروز، حسین عباسی در آئین افتتاح مجمع مشورتی جوانان شهرستان پیشوا ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار داشت: در آستانه ۲۲ بهمن قرار داریم؛ روز پیروزی عزم و اراده و ایمان مردم و پیروزی خون بر شمشیر و روز استقلال میهن و خودنمایی مردم در راهپیمایی که نماد اتحاد و همبستگی تمام ایرانیان در سراسر جهان است.

وی با بیان اینکه خدمت تعطیل بردار نیست، افزود: امروز روز ویژه ای برای جوانان شهرستان است و مجمع مشورتی جوانان که چند ماهی است فعالیت خود را آغاز کرده به صورت رسمی افتتاح شد تا از این به بعد با یک رویکرد بهتر و قوی تر و با برنامه ریزی منسجم و مدون که در برگیرنده عموم جوانان شهرستان از سلیقه های مختلف باشد، به فعالیت خود ادامه دهد.

سرپرست فرمانداری شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) رویکردی ماسوای علمای معاصر خود و نظریه جدید برای تشکیل حکومت اسلامی داشت، گفت: انقلاب اسلامی ایران براساس احکام الهی و دستورات دین مبین اسلام توسط مرجعیت دینی و به رهبری امام راحل و با عزم و اراده مردم به سرانجام رسید.

وی با بیان اینکه در همان ابتدای امر توجه و تکیه امام بر جوانان بود، افزود: وقتی در سال ۴۲ از امام سئوال می شود ایشان می فرمایند که سربازان من در گهواره هستند که همینطور هم شد و سال ۵۷ و بعد از آن در همه عرصه ها این جوانان بودند که میدان داری کردند و توانستند از عهده کارها بربیایند.

عباسی به نقش مؤثر جوانان در دوران دفاع مقدس و بعد از آن دوران سازندگی اشاره کرد و گفت: در همه دوره ها هر توفیقی که نصیب کشور شده با حضور مؤثر، مفید، کارآمد و توانمند جوانان عزیز بوده و الحمدلله الان هم رویکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی مبنی بر این است که به جوانان فرصت های بیشتری داده شود.

وی با اشاره به توجهات ویژه مقام معظم رهبری به جوان گرایی در بخش های مختلف مدیریتی، تصریح کرد: اخیراً جوانان به سمت های عالی رتبه ای در  جایگاه های مختلف از جمله نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها و ائمه جمعه منصوب شدند که همه نشان دهنده ایجاد یک تحول عظیم در نگرش مدیریتی در سطح کشور است.

سرپرست فرمانداری شهرستان پیشوا با بیان اینکه دولت خدمت گزار تدبیر و امید هم به موضوع جوانان توجه ویژه ای داشته، افزود: رئیس جمهور در این زمینه پیشگام بوده و یک جوان را به عنوان وزیر ارتباطات منصوب کرد؛ لذا تکلیفی برای همه دستگاه ها شکل گرفت که از جوانان به نحو شایسته تری استفاده شود و در کنار آن توجه به بانوان نیز مکمل این رویکرد بوده و هست.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان پیشوا نیز توجه به جوانان همواره در دستور کار قرار داشته و دارد، اذعان کرد: با راه اندازی مجمع مشورتی و بهره گیری از مشورت و همفکری جوانان در مباحث مدیریتی شهرستان و خدماتی که به مردم ارائه می شود تغییر و تحول شگرفی ایجاد خواهد شد.

عباسی افزود: پارلمان مشورتی جوانان باید با تشکیل کارگروه های مختلف و برنامه ریزی منسجم و مدون به مدیران ادارات و مدیریت عالی شهرستان در زمینه های مختلف تصمیم سازی مشورت ارائه دهند تا فعالیت هایی که در سطح کلان شهرستان صورت می گیرد عمق و غنای بیشتری پیدا کند.

وی بر ضرورت به کارگیری جوانان در جایگاه مشورتی اشاره کرد و گفت: در بحث مدیریت شهری پیشوا می توان از ظرفیت جوانان در جایگاه یک مشاور متخصص بهره گرفت و ضروری است جوانان شهرستان به نحو شایسته و مقتضی به کار گرفته شوند.

سرپرست فرمانداری شهرستان پیشوا با اشاره به ضرورت مطالبه گری در بین جوانان شهرستان، گفت: شما باید برنامه های خود را به تمام سطوح عمومیت داده و مدیران را با خود همراه کنید.

وی با بیان اینکه جوانان به عنوان بهترین اتاق های فکر و مشاوران هستند، تصریح کرد: باید با مداومت و اراده و پشتکار برنامه های خود را پیش برده و مسیر را هموار کنید و اینگونه نباشد که این مجمع هیچ اقدام مثبت و سازنده ای نداشته باشد.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار