خانه » استانها » حل مشکلات روستاهای قرچک نیازمند اقدام جدی شهرداری است
  • چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - 2019 18 September

استانها // ۲۴ دی ۱۳۹۷  ,  ۲۰:۴۲  // کد خبر : 30050
کاظم بقرائی: حل مشکلات روستاهای قرچک نیازمند اقدام جدی شهرداری است

رئیس شورای بخش مرکزی قرچک با بیان اینکه برخی از مشکلات روستاهای شهرستان در حوزه مدیریتی شهرداری است، گفت: مسئولان شهری بایستی صدای روستائیان را بشنوند و در مقابل وظایف خود پاسخگو باشند.

به گزارش راوی امروز، جلسه مشترک شورای بخش مرکزی قرچک و دهیاری و شورای اسلامی روستای محمد آباد روز دوشنبه ۲۴ دی ۹۷ برگزار شد.

در این جلسه پس از بیان مشکلات روستا توسط دهیار و رئیس شورای محمدآباد، کاظم بقرائی رئیس شورای بخش به تشریح مسائل و مشکلات مورد نظر پرداخت و عنوان کرد: بیشترین مشکلات روستاهای مجاور به ویژه روستای محمدآباد در حوزه مدیریتی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک بوده و فاضلاب شهری و نخاله های اطراف جاده ورودی روستا بیشرین نگرانی و اعتراض را برای مردم روستا به وجود آورده است.

وی افزود: با توجه به برگزاری چندین جلسه با شورای اسلامی شهرستان و شهردار قرچک و بازدید از وضعیت ناخوشایند این منطقه که توافقاتی هم در این خصوص انجام شد اما متاسفانه هنوز هیچ اقدامی از ناحیه شهرداری صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه مردم روستاهای بخش مرکزی همچنان از این معضلات اظهار دلخوری و نگرانی دارند، تصریح کرد: مسئولان شهری بایستی صدای روستائیان را بشنوند و در مقابل وظایف خود پاسخگو باشند.

گفتنی است، در پایان جلسه دربانیان دهیار محمدآباد گزارشی از خدمات و فعالیتهای عمرانی انجام شده و برنامه‌های پیش رو ارائه کردند که جا دارد از زحمات وی و اعضای محترم شورای اسلامی محمد آباد تشکر و قدردانی شود.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار