خانه » گوناگون » «تخصص گرایی» ویژگی بارز رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی است
  • چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - 2019 26 June

گوناگون // ۱۶ دی ۱۳۹۷  ,  ۲۳:۱۴  // کد خبر : 29638
الهه پیامی: «تخصص گرایی» ویژگی بارز رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی است

رییس مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس گفت: اساس شکل گیری علمی کاربردی ارتقای تخصص نیروهای شاغل در بخش های مختلف بود و این ویژگی تنها مختص دانشگاه علمی کاربردی است.

به گزارش راوی امروز، خبرنگاران و فعالان رسانه طی مراسمی روز یکشنبه ۱۶ دی ۹۷ در مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم الهه پیامی رئیس مرکز علمی کاربدری اریکه پرسپولیس اظهار داشت: آنچه در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به آن می‌بالیم امنیت و آسایشی است که در سایه هدایت های مقام معظم رهبری به دست آمده و باید همواره در مسیر توفیقات چشمگیر در عرصه های علمی، فرهنگی و فناوری که در این سال ها برای کشور عزیزمان محقق شده بیش از پیش همت گمارده و حرکت کنیم.

وی افزود: در مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس براساس برنامه ریزی صورت گرفته و به جهت گرامیداشت دهه مبارک فجر برنامه های متنوعی برگزار خواهیم کرد.

رییس مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس تاکید کرد: این مرکز علاوه بر رسالت آموزشی در حوزه فرهنگی نیز اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

وی تصریح کرد: این دانشگاه در سال ۹۲ با ۵۲ دانشجو شروع به کار کرد و در حال حاضر ۹۸۶ دانشجو در قالب ۱۴ رشته در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

پیامی با بیان اینکه در مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولی از پتانسیل های منطقه و اساتید در حوزه های تخصصی استفاده یم شود، افزود: اساس شکل گیری علمی کاربردی ارتقای تخصص نیروهای شاغل در بخش های مختلف بود و این ویژگی تنها مختص دانشگاه علمی کاربردی است.

وی افزود: شعار تعالی و نشاط برای دانشجویان مطابق منویات رهبری مبنی بر کار جهادی و تفکر بسیجی بر فضای دانشگاه علمی کاربردی  حاکم شده است.

رییس مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس در پایان تاکید کرد: تلاش می کنیم تا قدمی کوچک اما موثر در جهت ارتقای علمی و فرهنگی شهرستان نوپای قرچک برداریم.

 دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار