خانه » گوناگون » اتفاقات بزرگی در اتاق اصناف ورامین رخ داده است
  • چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - 2019 26 June

گوناگون // ۱۲ دی ۱۳۹۷  ,  ۱۸:۳۲  // کد خبر : 29437
ابوطالب شیرکوند: اتفاقات بزرگی در اتاق اصناف ورامین رخ داده است

رئیس سابق اتاق اصناف ورامین گفت: طی مدت 6 ماه مدیریت بنده در اتاق اصناف اتفاقات بزرگی رخ داده و اقدامات چشمگیری صورت گرفته است.

به گزارش راوی امروز، ابوطالب شیرکوند ظهر چهارشنبه ۱۲ دی ۹۷ در مراسم تودیع و معارفه رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین که با حضور خبرنگاران برگزار شد، اظهار داشت: در آخرین اجلاس اتاق اصناف اعلام کردم با رؤسای آینده با هر خط مشی و فکری همکاری نزدیک خواهم داشت.

وی خاطر نشان کرد: رسانه و اصحاب رسانه نقش مهمی در افکار عمومی دارند و تمام تلاش خود را برای ارتباط نزدیک و مناسب با اصحاب رسانه به کار گرفتیم.

رئیس سابق اتاق اصناف شهرستان ورامین بیان کرد: فقدان روابط عمومی طی شش ماه گذشته در اتاق اصناف ورامین با رای و نظر همه اعضا بوده و به هیچ عنوان نظر شخصی و اعمال سلیقه فرد خاصی در آن دخیل نبوده است..

وی با بیان اینکه ورامین سیاسی ترین شهرستان کل کشور بوده و پست گرفتن در ورامین از پایتخت هم دشوارتر است، گفت: همه ادارات باید به نقش و جایگاه روابط عمومی در راستای تعالی و دستیابی به اهداف خود توجه ویژه داشته باشند زیرا باعث توانمند شدن ادارات و سازمان ها می شود.

وی اظهار داشت: با وجود اینکه تنها ۲ ماه از حضور بنده در هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان ورامین می گذشت، توانستم ۳۱ رای برای مجمع اتاق اصناف ایران را کسب کنم که این اقدام بسیار بزرگی بوده است.

رئیس سابق اتاق اصناف شهرستان ورامین با بیان اینکه اقدامات چشمگیری در مدت شش ماهه فعالیت اتاق صورت گرفته، تصریح کرد: تفاهم نامه ای با شهرداری ورامین امضا شد که براساس آن ۲۰درصد از عوارض دریافتی از واحدهای صنفی را به اتاق اصناف پرداخت کنند که طی ماه های گذشته صورت گرفته است.

وی بیان کرد: تمام تلاش خود را کردیم تا هزینه های اضافه اتاق اصناف را کم کرده و از محل همین کاهش هزینه توانستیم ساختمان حسینیه و اجلاس را بسازیم که طی روزهای آینده آماده بهره برداری خواهد بود.

شیرکوند خاطر نشان کرد: اتاق اصناف را با دلار ۴۲۰۰ تومان تحویل گرفتیم ولی این مبلغ به ۱۸هزار تومان نیز رسید ولی با تلاشی که صورت دادیم اجازه تعطیلی حتی یک واحد در ورامین را نیز نداده و مشکلات واحدهای صنفی را برطرف کردیم.

وی اظهار داشت: کمیسیون شکایات اتاق اصناف تشکیل شده است و به تمام شکایات عموم مردم رسیدگی می شود که این کار قبلاً در اداره صنعت، معدن و تجارت صورت می گرفت.

رئیس سابق اتاق اصناف شهرستان ورامین خاطر نشان کرد: هیئت اندیشه ورزی نیز در اتاق اصناف طی ماه های گذشته تشکیل شد تا بتوانیم از نظرات پیشکسوتان اصناف استفاده کنیم تا بهترین اقدامات را انجام دهیم.

وی تصریح کرد: همیشه مشکلات کسبه ورامین را به گوش مسئولان مربوطه در سطوح گوناگون رسانده ام و به همین دلیل نیز امروز که پست خود را تحویل می دهم هیچ ناخوشنودی ندارم.

شیرکوند افزود: مصوبه نامگذاری بلوار شهدای اصناف از میدان پلیس تا سه راهی آبباریک نیز یکی دیگر از اقدامات شاخص اتاق اصناف طی ۶ ماه گذشته بوده است.

وی در پایان از دکتر نقوی نماینده مردم در مجلس، فرمانداران قبلی و فعلی، معاونان فرماندار، سپاه، ناجا، اداره صمت، اداره اطلاعات، ائمه جمعه و جماعات، کمیسیون نظارت و… برای همراهی و همدلی با اتاق اصناف شهرستان ورامین تشکر و قدردانی کرد.

سید عباس میری رئیس اتاق اصناف ورامین نیز در این مراسم بیان کرد: خبرنگاران باید آزادی بیان داشته باشند ولی باید این را هم در نظر داشته باشند که کار اجرایی بدون مشکل نمی شود و ایرادات را به صورت تذکر به ما اعلام کنند تا مشکلات را برطرف کنیم.

وی خاطر نشان کرد: آقای شیرکوند طی شش ماه گذشته زحمات بسیار زیادی کشیده اند و از این به بعد نیز از حضور ایشان استفاده بهینه خواهیم داشت.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین با بیان اینکه این جلسه به معنی دست یاری دراز کردن به سوی خبرنگاران است، گفت: خبرنگاران باید کاری کنند تا اتحاد بین اتحادیه ها و اتاق اصناف بیشتر شود.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار