خانه » استانها » شهرداری ورامین با نتیجه ۳ بر یک سایپا تهران را شکست داد
  • جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 24 May

استانها, ورزش // ۳۰ آبان ۱۳۹۷  ,  ۱۸:۱۰  // کد خبر : 27642
هفته نهم لیگ برتر والیبال؛ شهرداری ورامین با نتیجه ۳ بر یک سایپا تهران را شکست داد

شهرداری ورامین از سری مسابقات هفته نهم لیگ برتر والیبال کشور توانست با نتیجه ۳ بر یک سایپا تهران را شکست دهد.

به گزارش راوی امروز، تیم های والیبال شهرداری ورامین و سایپا تهران از سری رقابت های هفته نهم لیگ برتر والیبال، از ساعت ۱۶:۳۰ چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷ در ورزشگاه شهید گلعباسی ورامین به مصاف یکدیگر رفتند.

ورامینی ها سِت اول و از دقایق اولیه این مسابقه مسابقه را با قدرت آغاز کردند و فرصت به سایپایی ها ندادند، تا در نهایت این سِت با نتیجه با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به نفع شهرداری ورامین به پایان برسد.

در سِت دوم نیز این شاگردان محمدی راد بودند، که از سایپا پیش افتادند و سایپا هرچند بهتر از سِت اول کار کرد، اما در نهایت چاره ای جز تسلیم در برابر شهرداری ورامین نداشت و این سِت نیز در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به نفع ورامینی ها به پایان رسید.

آغاز سِت سوم این مسابقه با بازی پا به پا و محکم سایپا همراه بود و ۲ تیم تا امتیاز ۶ با یکدیگر مساوی آمدند، تا هیجان بازی افزایش یابد.

در ادامه بازی با اعتراض مکرر بازیکنان به تصمیم داوری، تنش ها بالا گرفت، اما در نهایت در تایم استراحت فنی اول شهرداری ورامین با نتیجه ۸ بر ۷ جلو بود.

پس از پایان زمان استراحت فنی دوم نیز ۲ تیم تا امتیاز ۱۲ بر ۱۲ با هم مساوی پیش رفتند و در ادامه روند امتیازگیری خودروسازان بهتر شد و در تایم فنی دوم این سایپا بود، که ۱۶ بر ۱۵ پیش افتاد.

در ادامه این مسابقه نیز سایپا روند برتری خود را حفظ کرد و در پایان با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ این سِت را به نفع خود به پایان رساند، تا شهرداری ورامین در سِت شماری با نتیجه ۲ بر یک پیش باشد.

در ادامه مسابقه دیدیم که تیم شهرداری ورامین با کسب نتیجه ۱۶ بر ۱۲ از سایپا پیشی گرفت و در این ست توپ با «ارش تقوی» بازیکن شهرداری ورامین برخورد کرد اما این برخورد محسوس نبود و در نتیجه این برخورد «حمزه زرینی» بازیکن تیم سایپا  اعتراض شدیدی به داوران نشان داد و یاران شهرداری ورامین به ست ۱۸ رسیدند.

بازی با ضربه خوب پرویز پزشکی ادامه پیدا کرد و نتیجه ۲۰ بر ۱۵ به نفع شهرداری ورامین ثبت شد و در ادامه «پوریا فیاضی» با یک دفاع خوب بازی را پی گرفت و امتیاز برای شهرداری ورامین به ۲۳ رسید و ورامینی ها فقط به ۲ امتیاز برای پیروزی نیاز داشتند.

در اخرین ست شاهد بودیم که امتیاز ۱۷ برای سایپا کسب شد و اندک لحظاتی بعد «مسعود غلامی» امتیاز بعدی را برای ورامینی ها به ثبت رساند و نتیجه ۲۴ به ۱۷ شد.

بازی با ثبت یک امتیاز دیگر برای سایپا ادامه یافت توپ از میان دستان مدافعان ورامین رها شد و «حاجی پور» در ادامه امتیاز دیگری برای سایپا حاصل کرد و امتیاز ۱۹ برای سایپا ثبت شد.

و در نهایت پیکار شهرداری ورامین و پیکان تهران با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به نفع شهرداری ورامین به پایان رسید و شهرداری ورامین توانست با نتیجه ۳ بر یک بر حریف غلبه کند.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار