خانه » اجتماعی و حوادث » اپلیکیشن مرکزخدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران رونمایی شد
  • پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - 2019 25 April

اجتماعی و حوادث // ۱۵ آبان ۱۳۹۷  ,  ۲۲:۲۲  // کد خبر : 27088
اپلیکیشن مرکزخدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران رونمایی شد

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران از رونمایی اپلیکیشن (نمایه مبتنی بر تلفن همراه) مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان تحت پوشش این سازمان خبر داد.

به گزارش راوی امروز، سید مهدی قاسمی عصر سه شنبه ۱۵ آبان ۹۷ در مراسم رونمایی از اپلیکیشن مرکز خدمات رفاهی سازمان بازنشستگان تهران اظهار داشت: بازنشستگان شهرداری تهران با نصب این نمایه از طریق تلفن همراه خود می توانند با مرکز خدمات رفاهی ارتباط مستقیم برقرار کنند و درخواست های خود را بدون مراجعه حضوری پیگیری کنند.
وی افزود: این اپلیکیشن امکان خدمت رسانی برروی سیستم های عامل Android و IOS را دارا است و بازنشستگان شهرداری تهران می توانند با نصب این برنامه درخواست وام، درخواست تعویض دفترچه بیمه ، صدور کارت رفاهی، تغییر اطلاعات فردی، رویت فیش حقوقی، صدور گواهی و معرفی نامه، درخواست بیمه فرزندان ذکور، ثبت گواهی اشتغال به تحصیل خود را ثبت و پیگیری کنند.
قاسمی ادامه داد: این اپلیکیشن، امکان خدمت رسانی به ۳۸ هزار نفر کاربر را به صورت همزمان دارا است و ۵۰ درصد خدمات دریافتی را از طریق این نمایه دریافت می کنند.
به گفته وی ، با راه اندازی این نمایه ۳۰ درصد از مراجعات حضوری بازنشستگان به این مرکز کاهش خواهد یافت.
رئیس سازمان بازنشستگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ما از بازنشستگان محترم همیشه به صورت حضوری پذیرایی می‌کنیم اما هدف ما از را‌ه‌اندازی این سامانه این است که روشی دیگر به خدمات تحت پوشش سازمان بازنشستگی شهرداری تهران اضافه شود و اینگونه از رنج بازنشستگان محترم برای حضور فیزیکی کاسته شود.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار