خانه » استانها » افزایش ۷۵ تنی سهمیه آرد نانوایی‌های دولتی شهرستان قرچک
  • پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - 2019 25 April

استانها // ۱۴ آبان ۱۳۹۷  ,  ۱۸:۴۵  // کد خبر : 27046
افزایش ۷۵ تنی سهمیه آرد نانوایی‌های دولتی شهرستان قرچک

سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک از افزایش ماهانه 75 تن سهمیه آرد برای نانوایی های دولتی این شهرستان خبر داد.

به گزارش راوی امروز، بهمن خطیبی روز دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷ در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان قرچک گفت: شهرستان قرچک به دلیل نزدیکی به تهران، همواره با حجم زیادی از مهاجرت ها مواجه است که نیاز اصلی و اولیه تمامی این افراد، تأمین نان با کیفیت است.
وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته و با موافقت مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه یک و با هدف رفع مشکلات نانوایان دولتی شهرستان ، ۷۵ تن ماهانه آرد به سهمیه موجود شهرستان افزوده شد.
وی اظهار داشت در حال حاضر ۷۵ نانوایی دولتی در سطح شهرستان قرچک مشغول به فعالیتند که افزایش سهمیه آرد این واحدها می تواند به افزایش رضایتمندی مردم در برخورداری از نان با کیفیت نقش به سزایی داشته باشد.
خطیبی با تأکید بر نظارت مستمر بر فعالیت واحدهای نانوایی گفت: برخی از نانوایی های شهرستان با مشکلاتی نظیر بهداشت مکان نانوایی مواجهند که تلاش می شود تا با نظارت مستمر ، این مسائل و مشکلات برطرف شود.
وی گفت: در کنار برخورد قانونی با نانوایی های متخلف لازم است تا شبکه بهداشت و درمان، لیست آن دسته از نانوایی هایی که از نظر رعایت مسائل بهداشتی در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارند را تهیه و با افزایش سهمیه آرد ، متصدیان این واحدها تشویق شوند.
سرپرست فرمانداری قرچک گفت: رعایت مسائل بهداشت فردی و رفع هرگونه نواقص بهداشتی مکان نانوایی برابر دستورالعمل شبکه بهداشت و درمان الزامی است و اتحادیه نانوایان باید نظارت کافی را در این خصوص داشته باشد.
قرچک با ۲۶۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار