خانه » گوناگون » شاهکارهای سریالی جواد خیابانی؛ پرسپولیس کی گل زد؟
  • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - 2024 20 May

گوناگون // 23 دسامبر 2016  ,  16:34  // کد خبر : 720
شاهکارهای سریالی جواد خیابانی؛ پرسپولیس کی گل زد؟

جواد خیابانی در آخرین گزارش نیم فصل اول، باز هم روز پرحاشیه‌ای داشت و حسابی چهره بود.

به گزارش راوی امروز، خیابانی در همان دقیقه سوم در اولین موقعیت جدی بازی، زننده ضربه پرسپولیس را متوجه نشد و با وجود پخش صحنه آهسته، تاکید داشت طارمی به جای سیدجلال دروازه سیاه جامگان را تهدید کرده.
پیش از دقیقه 10، پرسپولیس گل اول را زد و خیابانی، ضعیف‌ترین واکنش ممکن را نشان داد. از حدود یک دقیقه قبل از گل، صدای پچ پچ خیابانی و یکی از همکارانش پخش می‌شد. موضوعی که باعث شد خیابانی متوجه گل اول بازی نشود و با تاخیری طولانی، با صدایی شبیه اخبار اعلام کند پرسپولیس به گل اول رسیده است!
در انتهای نیمه اول هم خیابانی اعتراض طارمی به کمک داور، که انتظار داشت در گوشی به داور اطلاعات بدهد را نشان دادن تلفن به هم تیمی‌اش دانست.
در دقایق پایانی که برد پرسپولیس قطعی شده بود، برانکو به حمیدرضا طاهرخانی مهاجم جوان تیمش بازی داد. خیابانی که او را نشناخته بود، گفت صادق محرمی برای پرسپولیس وارد زمین شده است. این بار خیابانی، به شماره بازیکن هم دقت نکرد.
تغییر نام محسن مسلمان به وحید مسلمان و ساختن بازیکن جدیدی به نام عباس اصغری، بقیه شاهکارهای خیابانی بودند. گزارشگر احساسی که اخیرا شعر حافظ را تغییر داده بود و حالا، نام‌های جدیدی برای بازیکنان لیگ برتری تولید می‌کند.

منبع: آی اسپورتدیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار