خانه » گوناگون » ۷ دلیل از بین رفتن عشق زنان به مردان
  • چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ - 2022 28 September

گوناگون // 14 آگوست 2022  ,  11:45  // کد خبر : 71089
۷ دلیل از بین رفتن عشق زنان به مردان

شروع هر رابطه عاشقانه ای، هیجان انگیز است به گونه ای که هر دونفرهیچوقت فکر نمی کنند که از هم جدا شوند.

شروع هر رابطه عاشقانه ای، هیجان انگیز است به گونه ای که هر دونفرهیچوقت فکر نمی کنند که از هم جدا شوند.

به گزارش راوی امروز، شروع هر رابطه عاشقانه ای، هیجان انگیز است به گونه ای که هر دونفرهیچوقت فکر نمیکنند که از هم جدا شوند. اما به مرور زمان همه چیز برای آنها عادی می شود.

بعد از مدتی متوجه می شوید که عشقتان از شما فاصله می گیرد و به دنبال سرنخی می گردید که چرا او رفتارش با شما تغییرکرده است.

احساس ترس و نا امنی

وقتی زنی از شما فاصله می‌گیرد، همیشه به شما مربوط نیست. همه ما در گذشته روابطی داشتیم که از آن آسیب دیده ایم. گاهی اوقات این مسائل باعث می شود که خانم ها بعد از اولین قرار ملاقات از شما دورشوند.

تروما بر نوع دلبستگی ما در روابط عاشقانه تأثیر می‌گذارد. اغلب، افراد به دلیل آسیب های روحی قادر به برقراری روابط مجدد نیستند. او شما را دوست دارد اما احساس میکند، عشق شما نمیتواند تمام آسیب های گذشته او را درمان کند.

از لحاظ عاطفی او را حمایت نمی کنید

وقتی زنی با شما آشنا می‌شود، شما را امتحان میکند. رفتار شما مشخص می کند که چه جایگاهی در زندگی او داشته باشید. اگر کارتان برای شما در اولویت است، با او تماس نمیگیرید ، برای دیدن او برنامه‌ریزی نمی‌کنید و کلمات عاشقانه ای بین شما رد و بدل نمیشود ، جایگاه خودتان را در زندگی او از دست میدهید.

برنامه ریزی سریع برای آینده

یکی از اشتباهات شما این است که از قبل برای زندگی مشترکتان در آینده، برنامه ریزی کرده اید و فقط در مورد زندگی مشترک با او صحبت می کنید. هر رابطه ای، یک چرخه طبیعی را طی میکند. هنگامی که عجله میکنید ، ممکن است بعضی مسائل را نادیده بگیرید که این باعث به هم بخورد رابطه شما میشود

همسر آینده او نیستید

اگر زنی متوجه شود که شما برای مدت طولانی او را نمی خواهید، بدون شک از شما فاصله میگیرد. اگر با رفتارتان ثابت کنید که او را فقط برای خوش گذرانی میخواهید و نگرش او به رابطه با نگرش شما تفاوت داشته باشد، قطعا از شما فاصله میگیرد. مگر اینکه او نیز به دنبال خوش گذرانی باشد.

او عاشق شخص دیگری است

یکی از دلایل کافی برای فاصله گرفتن این است که اوعاشق شخص دیگری شده است . عاشق بودن خوب است، اما اگر زنی که دوستش دارید، عاشق شخص دیگری باشد، آزار دهنده است.

از او تشکر نمی کنید

زنان دوست دارند که عشقشان از آنها قدردانی و به آنها توجه کند. در یک رابطه عاشقانه، شما می خواهید زن زندگیتان بخشی از زندگی شما باشد و آ آنچه را که در ذهنش دارد بدون هیچ ترسی از قضاوت کردن با شما در میان بگذارد. اگر به عشقتان توجه نکنید یعنی او را دوست ندارید و او از شما فاصله میگیرد.

ارزیابی مجدد

اگر همه چیز را درست انجام دادید و او از شما فاصله گرفت ، نگران نباشید. زنان گاهی اوقات یک قدم عقب می روند تا آنچه را که واقعا می خواهند ارزیابی کنند. قبل از اینکه به طور کامل به شما متعهد شوند، از شما فاصله میگیرند تا فضای بیشتری برای تصمیم گیری داشته باشند. اگر او برگردد، نشانه این است که او شما را دوست دارد.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار