خانه » استان‌ها » سامانه تجمیع اطلاعات رانندگان اتوبوس و مینی بوس های ورامین راه اندازی می شود
  • سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 21 May

استان‌ها // 5 ژانویه 2017  ,  12:02  // کد خبر : 903
سامانه تجمیع اطلاعات رانندگان اتوبوس و مینی بوس های ورامین راه اندازی می شود

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ورامین گفت: سامانه تجمیع اطلاعات رانندگان اتوبوس و مینی بوس های ورامین راه اندازی می شود.

به گزارش راوی امروز، حسن خوانساریان افزود: این سامانه با هدف گردآوری اطلاعات تمامی رانندگان سازمان اتوبوسرانی ورامین در آینده ای نزدیک آغاز به کار خواهد.

وی با اشاره به هماهنگی بعمل آمده با شهردار ورامین و اهداف راه اندازی این سامانه خاطرنشان کرد: این سامانه با هدف یکپارچه سازی اطلاعات و افزایش دقت و سرعت و بروز نمودن اطلاعات رانندگان به بهره برداری خواهد رسید.

خوانساریان با بیان اینکه تمامی پیام ها و مشکلات رانندگان از طریق این سامانه قابل ارسال برای سازمان اتوبوسرانی می باشد، اظهار کرد: اقدامات نرم افزاری سامانه به پایان رسیده است و رانندگان از فردا به مدت ۱۵ روز فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه اطلاعات خود را وارد و تکمیل نمایند،البته این اقدام از طریق حضور در سازمان اتوبوسرانی نیز قابل انجام است.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ورامین با اشاره به صدور مجوز رانندگی بر روی اتوبوس برای مالک و راننده کمکی تصریح کرد: پس از گذشت مهلت مقرر با افرادی که اقدام به حمل بدون مجوز مسافر کنند برخورد خواهد شد.

گفتنی است آدرس الکترونیک این سامانه bus.e-varamin.ir می باشد که پیش بینی می شود تا ٢٢ بهمن ماه امسال به بهره برداری کامل برسد.

خوانساریان در پایان از زحمات دکتر یوسفی فرماندار و مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در خصوص همکاری و همراهی با إیجاد سامانه تجمیع اطلاعات رانندگان حمل و نقل عمومی تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است این سامانه برای اولین بار در سطح شهرستان ورامین طراحی شده که یکی از ایده های مدیریت تازه کار و جوان سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه بوده و در حال اجرا می باشد.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار