خانه » استان‌ها » معرفی برترین های ورزش ورامین در هفته تربیت بدنی
  • یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ - 2024 25 February

استان‌ها // 18 سپتامبر 2023  ,  22:00  // کد خبر : 77158
رستمی خبر داد: معرفی برترین های ورزش ورامین در هفته تربیت بدنی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در نشست با مدیران ورزش شهرستان، از معرفی برترین‎های ورزشی این دیار در هفته تربیت بدنی امسال خبر داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در نشست با مدیران ورزش شهرستان، از معرفی برترین‎های ورزشی این دیار در هفته تربیت بدنی امسال خبر داد.

 به گزارش راوی امروز، نشست مشترک مدیران ورزش شهرستان ورامین، شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ با هدف تبادل نظر به منظور اجرای برنامه های هفته تربیت بدنی، دهه مبارک فجر و تدوین جدول اجرایی نیمه دوم سال ۱۴۰۲ برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در ابتدای این نشست، اظهار کرد: زحمات و خدمات مدیران ورزش منطقه منجر به اجرای برنامه‎هایی با کیفیت و کمیت در این شهرستان شده است.

حامد رستمی افزود: در کمتر از ۲ سال شاهد مسابقه و همایش‎هایی بوده‎ایم و این خود نشان از توانمندی رؤسای هیئت‌های ورزشی، دبیران، نواب رئیس و همکارانم در اداره دارد.

وی تشریح کرد: میزبانی رقابت‌های مهم کشوری در رشته‎های تیراندازی، سوارکاری و شطرنج، در کنار رویدادهای استانی و همچنین اعزام به مسابقات در کنار کسب مقام‎های رسمی در میادین مختلف، موجب اقتدار ورزش این شهرستان شده است.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود برخی رشته‎ها که دارای ظرفیت مناسب میزبانی هستند، اقدام به رایزنی برای این امر مهم در سطح استانی و کشوری کنند.

رستمی اشاره کرد: با آغاز فصل مدارس می‌بایست مهیای اجرای طرح‎های استعدادیابی باشیم تا از ظرفیت‎های موجود به‎واسطه تغییر در رأس مدیریتی آموزش و پرورش ورامین بهره برده شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: با نزدیک شدن به هفته تربیت بدنی که از ۲۶ مهر تا دوم آبان به ثبت تقویم رسیده است، باید بهترین بهره را برای ایجاد فرصت‎های ورزشی برده و خود را مهیای رخدادهای مهم کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: در این ایام، بزرگ‎ترین رویداد ورزشی در قالب رژه تیم‌ها و معرفی فعال‎ترین‎ها را پیش‎بینی کرده‎ایم تا بتوان خدمات ارزنده متولیان ورزش این خطه را ارج نهیم.

در پایان این نشست سه ساعته، مدیران ورزش به بیان نظرات مختلف پرداختند و برنامه‎های پیش‎بینی شده خود را برای نیم‎سال دوم ۱۴۰۲ ارائه کردند.‍دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار