خانه » اجتماعی و حوادث » اینترنت رایگان برای ماه رمضان و عید ۱۴۰۳ + جزییات
  • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - 2024 20 May

اجتماعی و حوادث // 14 مارس 2024  ,  09:30  // کد خبر : 80383
اینترنت رایگان برای ماه رمضان و عید ۱۴۰۳ + جزییات

وزیر ارتباطات از اختصاص ۵ گیگابایت اینترنت رایگان به مردم برای عید نوروز و ماه رمضان خبر داد.

وزیر ارتباطات از اختصاص ۵ گیگابایت اینترنت رایگان به مردم برای عید نوروز و ماه رمضان خبر داد.

به گزارش راوی امروز، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که قرار است بسته اینترنت ۵ گیگابایتی رایگان به مناسبت عید نوروز و ماه رمضان به مردم اختصاص پیدا می‌کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که قرار است بسته اینترنت ۵ گیگابایتی رایگان به مناسبت عید نوروز و ماه رمضان به مردم اختصاص پیدا می‌کند. به گفته عیسی زارع‌پور، در نوروز و ماه مبارک رمضان یک بسته اینترنتی رایگان ۵ گیگابایتی معادل ۱۲ گیگ ترافیک داخل از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به عنوان عیدی دولت برای مردم فعال خواهد شد.

عیسی زارع‌پور در مورد جزییات دریافت این بسته اینترنتی گفت: « کسانی که تمایل دارند می‌توانند به سایت .my.gov.ir مراجعه کنند و یکی از شماره‌ تلفن‌های خود را در آنجا وارد کنند و ما اینترنت هدیه را روی آن شماره تلفن برایشان فعال خواهیم کرد و تا عید فطر امکان استفاده از این بسته را خواهند داشت.»

او همچنین درخصوص پروژه فیبر نوری در حوزه کسب‌و‌کارها عنوان کرد: «سال گذشته ۲.۵ میلیون خانوار پوشش فیبر نوری داشتیم و امروز به حدود سه برابر افزایش یافته است و بیش از ۷ میلیون خانوار را تحت پوشش داریم اتفاق بسیار بزرگی است و تقریبا برای ۳۵ درصد مردم دسترسی به اینترنت‌های پرسرعت هزار مگابایت بر ثانیه فراهم شده است. البته باید درخواست بدهند که در این شهرها برایشان متصل شود اما در عین حال امکان آن فراهم شده است.»دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار