خانه » اجتماعی و حوادث » چگونگی دریافت خسارت واردشده به موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ
  • یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ - 2024 25 February

اجتماعی و حوادث // 3 دسامبر 2023  ,  11:00  // کد خبر : 78830
چگونگی دریافت خسارت واردشده به موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ

معاون اجرایی پلیس راهور راهکار گرفتن خسارت واردشده به موتورسیکلت‌های توقیفی در پارکینگ‌ها را تشریح کرد.

معاون اجرایی پلیس راهور راهکار گرفتن خسارت واردشده به موتورسیکلت‌های توقیفی در پارکینگ‌ها را تشریح کرد.

به گزارش راوی امروز، سردار حسین رمضانی؛ معاون اجرایی پلیس راهور در پاسخ به سؤالی مربوط به اینکه برخی از موتورسیکلت‌های توقیفی در پارکینگ‌ها دچار خسارت می‌شوند، آیا مالکان این موتورسیکلت‌ها می‌توانند خسارت آن را بگیرند، اظهار کرد: بله، امکان گرفتن خسارت از فراجا وجود دارد.

وی افزود: اما باید بدانید که پلیس راهور در حوزه توقیف و ترخیص وسایل نقلیه دقیقاً طبق قانون و ضوابط عمل می‌کند؛ یعنی اینکه مسئولیت وسیله نقلیه توقیفی تا قبل از اعزام به پارکینگ به‌عهده پلیس راهور است.

معاون اجرایی پلیس راهور بیان کرد: از لحظه اعزام به پارکینگ تا توقفگاه و نگهداری در آنجا این مسئولیت به‌عهده خود پارکینگ‌دارها است (مسئولیت پارکینگ‌ها با بنیاد تعاونی فراجا است).

رمضانی با بیان اینکه پرداخت خسارت افراد یک حق بر گردن فراجا است، تصریح کرد: افرادی که موتورسیکلتشان در پارکینگ‌ها دچار آسیب شده است باید به خدمات منابع فرماندهی انتظامی استان‌ها مراجعه و ثبت شکایت کنند.

وی گفت: به مالکین وسایل نقلیه چه خودرویی چه موتوری توصیه می‌کنم که قبل از انتقال وسیله نقلیه به پارکینگ از وسیله نقلیه خود عکس بگیرند و مشخصات وسیله نقلیه را با مشخصات مندرج در قبضی که از افسر راهور می‌گیرند مطابقت بدهند تا در صورت خسارت، حقی از آنها ضایع نشود.دیدگاه ها : 
 

آخرین اخبار